Didelis Travelite Priego kolekcijos lagaminas yra puikus pasirinkimas ilgesnėms atostogoms ar kelionėms, kai reikia daugiau vietos daiktams.
Lagaminas pagamintas iš tvirto poliesterio, kuris pasižymi lengvumu ir atsparumu kasdieniam naudojimui. Minkštas korpusas suteikia daugiau lankstumo pakuojant bei leidžia patogiau išnaudoti vietą.
Viduje rasite erdvų pagrindinį skyrių su pakavimo diržais, papildomą užsegamą skyrių bei atskirą vietą marškiniams, todėl daiktai išlieka tvarkingi visos kelionės metu.
Lagaminas turi keturis dvigubus, 360° besisukančius ratukus ir ištraukiamą teleskopinę rankeną, užtikrinančią lengvą manevravimą. Papildomam saugumui integruota TSA kombinuota spyna.
Išorėje esančios dvi priekinės kišenės leidžia patogiai laikyti dokumentus ar kitus greitai pasiekiamus daiktus.
Išmatavimai: 77 x 47x 30 cm.
Svoris: 3,2 kg.
Talpa: 90 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 3.20 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Tūris | 90.00 l |
| Gylis | 30,00 cm |
| Plotis | 47,00 cm |
| Aukštis | 77,00 cm |
Didelis Travelite Priego kolekcijos lagaminas yra puikus pasirinkimas ilgesnėms atostogoms ar kelionėms, kai reikia daugiau vietos daiktams.
Lagaminas pagamintas iš tvirto poliesterio, kuris pasižymi lengvumu ir atsparumu kasdieniam naudojimui. Minkštas korpusas suteikia daugiau lankstumo pakuojant bei leidžia patogiau išnaudoti vietą.
Viduje rasite erdvų pagrindinį skyrių su pakavimo diržais, papildomą užsegamą skyrių bei atskirą vietą marškiniams, todėl daiktai išlieka tvarkingi visos kelionės metu.
Lagaminas turi keturis dvigubus, 360° besisukančius ratukus ir ištraukiamą teleskopinę rankeną, užtikrinančią lengvą manevravimą. Papildomam saugumui integruota TSA kombinuota spyna.
Išorėje esančios dvi priekinės kišenės leidžia patogiai laikyti dokumentus ar kitus greitai pasiekiamus daiktus.
Išmatavimai: 77 x 47x 30 cm.
Svoris: 3,2 kg.
Talpa: 90 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 3.20 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Tūris | 90.00 |
| Gylis | 30,00 |
| Plotis | 47,00 |
| Aukštis | 77,00 |
| Talpa | 0,00 |