DELSEY Freestyle – kompaktiškas ir modernus rankinio bagažo lagaminas, skirtas patogiam keliavimui. Pagamintas iš tvirto korpuso (70% ABS ir 30% polikarbonato derinio), jis yra atsparus smūgiams ir tinkamas intensyviam naudojimui.
Viduje rasite tvarkingai suorganizuotą skyrių su diržais ir pertvara, kurie padeda išlaikyti daiktus savo vietoje kelionės metu.
Saugumą užtikrina TSA kodinė spyna ir patentuotas SECURITECH® 2 užtrauktukas, kuris yra kelis kartus atsparesnis bandymams pažeisti nei įprastas užtrauktukas.
Keturi dvigubi ratukai leidžia lagaminui judėti sklandžiai ir stabiliai visomis kryptimis, o teleskopinė rankena užtikrina patogų valdymą.
Išmatavimai: 55 x 39 x 20 cm.
Svoris: 3 kg.
Talpa: 35 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | ABS |
|---|---|
| Svoris | 3.00 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 20,00 cm |
| Plotis | 39,00 cm |
| Aukštis | 55,00 cm |
| Talpa | 35,00 l |
DELSEY Freestyle – kompaktiškas ir modernus rankinio bagažo lagaminas, skirtas patogiam keliavimui. Pagamintas iš tvirto korpuso (70% ABS ir 30% polikarbonato derinio), jis yra atsparus smūgiams ir tinkamas intensyviam naudojimui.
Viduje rasite tvarkingai suorganizuotą skyrių su diržais ir pertvara, kurie padeda išlaikyti daiktus savo vietoje kelionės metu.
Saugumą užtikrina TSA kodinė spyna ir patentuotas SECURITECH® 2 užtrauktukas, kuris yra kelis kartus atsparesnis bandymams pažeisti nei įprastas užtrauktukas.
Keturi dvigubi ratukai leidžia lagaminui judėti sklandžiai ir stabiliai visomis kryptimis, o teleskopinė rankena užtikrina patogų valdymą.
Išmatavimai: 55 x 39 x 20 cm.
Svoris: 3 kg.
Talpa: 35 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | ABS |
|---|---|
| Svoris | 3.00 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 20,00 |
| Plotis | 39,00 |
| Aukštis | 55,00 |
| Talpa | 35,00 |