DELSEY Longitude vidutinis lagaminas (69 cm) – praktiškas, talpus ir modernus lagaminas, puikiai tinkantis vidutinės trukmės kelionėms. Pagamintas iš 100 % polikarbonato, jis yra itin atsparus smūgiams ir kasdieniam naudojimui.
Lagaminas turi išplečiamą talpą, todėl prireikus galima padidinti vietą bagažui. Viduje rasite dvi pakavimo zonas su diržais, pertvara, kelias kišenes, batų ir skalbinių maišelius, kurie padeda palaikyti tvarką ir patogiai organizuoti daiktus kelionės metu. Saugumą užtikrina TSA kodinė spyna ir patentuotas SECURITECH® 2 užtrauktukas, kuris yra gerokai atsparesnis bandymams pažeisti nei įprasti užtrauktukai. Keturi dvigubi ratukai su dvigubo tankio technologija užtikrina sklandų, stabilų ir tylų judėjimą visomis kryptimis, o teleskopinė rankena leidžia patogiai valdyti lagaminą.
Išmatavimai: 69 x 46 x 30/33 cm.
Svoris: 4,4 kg.
Talpa: 77 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 4.40 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 30,00 cm |
| Plotis | 46,00 cm |
| Aukštis | 69,00 cm |
| Talpa | 77,00 l |
DELSEY Longitude vidutinis lagaminas (69 cm) – praktiškas, talpus ir modernus lagaminas, puikiai tinkantis vidutinės trukmės kelionėms. Pagamintas iš 100 % polikarbonato, jis yra itin atsparus smūgiams ir kasdieniam naudojimui.
Lagaminas turi išplečiamą talpą, todėl prireikus galima padidinti vietą bagažui. Viduje rasite dvi pakavimo zonas su diržais, pertvara, kelias kišenes, batų ir skalbinių maišelius, kurie padeda palaikyti tvarką ir patogiai organizuoti daiktus kelionės metu. Saugumą užtikrina TSA kodinė spyna ir patentuotas SECURITECH® 2 užtrauktukas, kuris yra gerokai atsparesnis bandymams pažeisti nei įprasti užtrauktukai. Keturi dvigubi ratukai su dvigubo tankio technologija užtikrina sklandų, stabilų ir tylų judėjimą visomis kryptimis, o teleskopinė rankena leidžia patogiai valdyti lagaminą.
Išmatavimai: 69 x 46 x 30/33 cm.
Svoris: 4,4 kg.
Talpa: 77 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 4.40 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 30,00 |
| Plotis | 46,00 |
| Aukštis | 69,00 |
| Talpa | 77,00 |