DELSEY Cadence didelis lagaminas (76 cm) – erdvus, patikimas ir modernus lagaminas, skirtas ilgesnėms kelionėms. Pagamintas iš 100 % polikarbonato, jis yra itin atsparus smūgiams ir kasdieniam naudojimui.
Lagaminas turi išplečiamą talpą, todėl prireikus galėsite padidinti vietą bagažui. Saugumą užtikrina TSA kodinė spyna ir sustiprintas SECURITECH® 2 užtrauktukas, kuris yra atsparesnis pažeidimams. Lagaminas taip pat turi keturis dvigubus ratukus, kurie leidžia lengvai ir tyliai judėti visomis kryptimis. Viduje rasite patogų išdėstymą su diržais, pertvaromis, kišenėmis ir batų maišeliu, todėl visi daiktai išliks tvarkingai sudėti.
Išmatavimai: 76 x 50 x 32/35 cm.
Svoris: 5 kg.
Talpa: 102 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 5.00 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 32,00 cm |
| Plotis | 50,00 cm |
| Aukštis | 76,00 cm |
| Talpa | 102,00 l |
DELSEY Cadence didelis lagaminas (76 cm) – erdvus, patikimas ir modernus lagaminas, skirtas ilgesnėms kelionėms. Pagamintas iš 100 % polikarbonato, jis yra itin atsparus smūgiams ir kasdieniam naudojimui.
Lagaminas turi išplečiamą talpą, todėl prireikus galėsite padidinti vietą bagažui. Saugumą užtikrina TSA kodinė spyna ir sustiprintas SECURITECH® 2 užtrauktukas, kuris yra atsparesnis pažeidimams. Lagaminas taip pat turi keturis dvigubus ratukus, kurie leidžia lengvai ir tyliai judėti visomis kryptimis. Viduje rasite patogų išdėstymą su diržais, pertvaromis, kišenėmis ir batų maišeliu, todėl visi daiktai išliks tvarkingai sudėti.
Išmatavimai: 76 x 50 x 32/35 cm.
Svoris: 5 kg.
Talpa: 102 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 5.00 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 32,00 |
| Plotis | 50,00 |
| Aukštis | 76,00 |
| Talpa | 102,00 |