Delsey kosmetinė CHATELET AIR 2.0 – elegantiškas ir praktiškas kelionių aksesuaras, sukurtas derinant prancūzišką dizainą bei funkcionalumą. Ši kosmetinė puikiai tinka patogiam kosmetikos, higienos priemonių ar kitų smulkių daiktų laikymui kelionėse.
Viduje yra patogus pagrindinis skyrius, leidžiantis tvarkingai susidėti reikalingus daiktus. Kompaktiškas dydis užtikrina, kad kosmetinė lengvai tilps lagamine ar rankiniame bagaže.
Kosmetinės vidinis pamušalas papildytas SILVADUR™ antimikrobine technologija. Ši technologija padeda sumažinti nemalonių kvapų atsiradimą, riboja bakterijų dauginimąsi audinio paviršiuje ir ilgiau išlaiko gaivumo pojūtį. SILVADUR™ apsauga yra ilgaamžė ir veiksminga net po daugelio naudojimų.
Išmatavimai: 10 x 12 x 2 cm.
Svoris: 0,4 kg.
Talpa: 9 l.
Sudėtis: perdirbtas poliesteris
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | RPET |
|---|---|
| Svoris | 0.40 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tūris | 0.01 l |
| Gylis | 12,00 cm |
| Plotis | 34,00 cm |
| Aukštis | 21,00 cm |
| Talpa | 9,00 l |
Delsey kosmetinė CHATELET AIR 2.0 – elegantiškas ir praktiškas kelionių aksesuaras, sukurtas derinant prancūzišką dizainą bei funkcionalumą. Ši kosmetinė puikiai tinka patogiam kosmetikos, higienos priemonių ar kitų smulkių daiktų laikymui kelionėse.
Viduje yra patogus pagrindinis skyrius, leidžiantis tvarkingai susidėti reikalingus daiktus. Kompaktiškas dydis užtikrina, kad kosmetinė lengvai tilps lagamine ar rankiniame bagaže.
Kosmetinės vidinis pamušalas papildytas SILVADUR™ antimikrobine technologija. Ši technologija padeda sumažinti nemalonių kvapų atsiradimą, riboja bakterijų dauginimąsi audinio paviršiuje ir ilgiau išlaiko gaivumo pojūtį. SILVADUR™ apsauga yra ilgaamžė ir veiksminga net po daugelio naudojimų.
Išmatavimai: 10 x 12 x 2 cm.
Svoris: 0,4 kg.
Talpa: 9 l.
Sudėtis: perdirbtas poliesteris
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | RPET |
|---|---|
| Svoris | 0.40 |
| Lytis | Unisex |
| Tūris | 0.01 |
| Gylis | 12,00 |
| Plotis | 34,00 |
| Aukštis | 21,00 |
| Talpa | 9,00 |