Naujiena!
Nemokamas pristatymas
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 1.70 kg |
| Lytis | Unisex |
| Ratukai | 2 Ratukai |
| Gylis | 20,00 cm |
| Plotis | 30,00 cm |
| Aukštis | 40,00 cm |
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 1.70 |
| Lytis | Unisex |
| Ratukai | 2 Ratukai |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 20,00 |
| Plotis | 30,00 |
| Aukštis | 40,00 |
| Talpa | 0,00 |