−38%
Naujiena!
Nemokamas pristatymas
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 2.80 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ratukai | 2 Ratukai |
| Gylis | 24,00 cm |
| Plotis | 72,00 cm |
| Aukštis | 40,00 cm |
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 2.80 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ratukai | 2 Ratukai |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 24,00 |
| Plotis | 72,00 |
| Aukštis | 40,00 |
| Talpa | 0,00 |