DELSEY Chatelet Air 2 lagaminas. Kruopščiai apgalvotos visos detalės, išskirtinis dizainas ir funkcionalumas. Lagaminas su 4 dvigubais ratukais, todėl labai stabilus ir manevringas. Turi integruotą saugią TSA kodinę spynelę, USB stotelę, svorio indikatorių. Pagrindinis užtrauktukas su saugia “Zip Securitech” sistema.
Išplanavimas: dvi pagrindinės lagamino pusės, viduje daiktai pritvirtinami diržais, viena pusė užsegama užtrauktuku, daug papildomų kišenių.
Išmatavimai: 76,5 x 52,5 x 32,5 cm.
Talpa: 110,25 l.
Svoris: 5,04 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 5.04 kg |
| Paviršius | Grublėtas |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 32,00 cm |
| Plotis | 52,00 cm |
| Aukštis | 76,00 cm |
| Talpa | 110,00 l |
DELSEY Chatelet Air 2 lagaminas. Kruopščiai apgalvotos visos detalės, išskirtinis dizainas ir funkcionalumas. Lagaminas su 4 dvigubais ratukais, todėl labai stabilus ir manevringas. Turi integruotą saugią TSA kodinę spynelę, USB stotelę, svorio indikatorių. Pagrindinis užtrauktukas su saugia “Zip Securitech” sistema.
Išplanavimas: dvi pagrindinės lagamino pusės, viduje daiktai pritvirtinami diržais, viena pusė užsegama užtrauktuku, daug papildomų kišenių.
Išmatavimai: 76,5 x 52,5 x 32,5 cm.
Talpa: 110,25 l.
Svoris: 5,04 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 5.04 |
| Paviršius | Grublėtas |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 32,00 |
| Plotis | 52,00 |
| Aukštis | 76,00 |
| Talpa | 110,00 |