−20%
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.06 kg |
| Lytis | Unisex |
| Plotis | 39,00 cm |
| Aukštis | 28,00 cm |
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.06 |
| Lytis | Unisex |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 0,70 |
| Plotis | 39,00 |
| Aukštis | 28,00 |
| Talpa | 0,00 |