ENRICO BENETTI kuprinė Berlin – talpi ir praktiška kuprinė kasdieniam naudojimui, darbui, studijoms ar kelionėms. Pagaminta iš tvirto ir lengvai prižiūrimo poliesterio, todėl yra atspari dėvėjimuisi ir patikima ilgalaikiam naudojimui. Kuprinės talpa siekia apie 31 litrą, todėl joje patogiai tilps nešiojamas kompiuteris, dokumentai, drabužiai ar kiti kasdieniai daiktai.
Kuprinėje įrengtas paminkštintas skyrius nešiojamam kompiuteriui ar planšetei iki 17″, tinkantis ir A4 formato dokumentams. Praktiškas vidinių ir išorinių kišenių išdėstymas – dvi priekinės kišenės su užtrauktuku, šoninės kišenės bei papildomos vidinės kišenės – leidžia patogiai susidėti daiktus. Patogų nešiojimą užtikrina paminkštinta nugaros dalis ir reguliuojamos petnešos, todėl kuprinė išlieka komfortiška net ir pilnai pakrauta.
Išmatavimai: 46 x 32 x 21 cm.
Svoris: 0,80 kg.
Talpa: 31 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.80 kg |
| Lytis | Unisex |
| Kompiuterio dydis | 17" |
| Gylis | 21,00 cm |
| Plotis | 32,00 cm |
| Aukštis | 46,00 cm |
| Talpa | 31,00 l |
ENRICO BENETTI kuprinė Berlin – talpi ir praktiška kuprinė kasdieniam naudojimui, darbui, studijoms ar kelionėms. Pagaminta iš tvirto ir lengvai prižiūrimo poliesterio, todėl yra atspari dėvėjimuisi ir patikima ilgalaikiam naudojimui. Kuprinės talpa siekia apie 31 litrą, todėl joje patogiai tilps nešiojamas kompiuteris, dokumentai, drabužiai ar kiti kasdieniai daiktai.
Kuprinėje įrengtas paminkštintas skyrius nešiojamam kompiuteriui ar planšetei iki 17″, tinkantis ir A4 formato dokumentams. Praktiškas vidinių ir išorinių kišenių išdėstymas – dvi priekinės kišenės su užtrauktuku, šoninės kišenės bei papildomos vidinės kišenės – leidžia patogiai susidėti daiktus. Patogų nešiojimą užtikrina paminkštinta nugaros dalis ir reguliuojamos petnešos, todėl kuprinė išlieka komfortiška net ir pilnai pakrauta.
Išmatavimai: 46 x 32 x 21 cm.
Svoris: 0,80 kg.
Talpa: 31 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.80 |
| Lytis | Unisex |
| Kompiuterio dydis | 17" |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 21,00 |
| Plotis | 32,00 |
| Aukštis | 46,00 |
| Talpa | 31,00 |