Naujiena!
Nemokamas pristatymas
| Sudėtis | Nailonas |
|---|---|
| Svoris | 0.80 kg |
| Lytis | Unisex |
| Gylis | 12,00 cm |
| Plotis | 30,00 cm |
| Aukštis | 42,00 cm |
| Sudėtis | Nailonas |
|---|---|
| Svoris | 0.80 |
| Lytis | Unisex |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 12,00 |
| Plotis | 30,00 |
| Aukštis | 42,00 |
| Talpa | 0,00 |