Nemokamas pristatymas
PIQUADRO Circle odinis moteriškas rankinukas per petį.
Išplanavimas: pagindiniai du skyriai. Viduje smulkių daiktų skyriai.
Išmatavimai: 23 x 17,5 x 9,5 cm.
Svoris: 368 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.40 kg |
| Lytis | Moteriški |
| Gylis | 10,00 cm |
| Plotis | 23,00 cm |
| Aukštis | 18,00 cm |
PIQUADRO Circle odinis moteriškas rankinukas per petį.
Išplanavimas: pagindiniai du skyriai. Viduje smulkių daiktų skyriai.
Išmatavimai: 23 x 17,5 x 9,5 cm.
Svoris: 368 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.40 |
| Lytis | Moteriški |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 10,00 |
| Plotis | 23,00 |
| Aukštis | 18,00 |
| Talpa | 0,00 |