−20%
Nemokamas pristatymas
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.79 kg |
| Lytis | Moteriški |
| Gylis | 10,00 cm |
| Plotis | 27,50 cm |
| Aukštis | 19,00 cm |
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.79 |
| Lytis | Moteriški |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 10,00 |
| Plotis | 27,50 |
| Aukštis | 19,00 |
| Talpa | 0,00 |