−20%
| Sudėtis | Tekstilė |
|---|---|
| Svoris | 0.65 kg |
| Lytis | Moteriški |
| Tūris | 0.01 l |
| Gylis | 13,00 cm |
| Plotis | 33,00 cm |
| Aukštis | 32,00 cm |
| Sudėtis | Tekstilė |
|---|---|
| Svoris | 0.65 |
| Lytis | Moteriški |
| Tūris | 0.01 |
| Gylis | 13,00 |
| Plotis | 33,00 |
| Aukštis | 32,00 |
| Talpa | 0,00 |