Nemokamas pristatymas
PIQUADRO Circle odinis telefono dėklas su kreditinių kortelių kišenėmis ir RFID apsauga
Išmatavimai: 11 x 17 x 2 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.15 kg |
| Lytis | Moteriški |
| Gylis | 2,00 cm |
| Plotis | 11,00 cm |
| Aukštis | 17,00 cm |
PIQUADRO Circle odinis telefono dėklas su kreditinių kortelių kišenėmis ir RFID apsauga
Išmatavimai: 11 x 17 x 2 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.15 |
| Lytis | Moteriški |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 2,00 |
| Plotis | 11,00 |
| Aukštis | 17,00 |
| Talpa | 0,00 |