Nemokamas pristatymas
PIQUADRO Patricia moteriškas odinis nešiojamojo kompiuterio (14") krepšys su iPad® skyriumi, kišenėmis AirPods® ir skėčiui, amortizuojančia ir RFID apsauga.
Išmatavimai: 36 x 27 x 10 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.90 kg |
| Lytis | Moteriški |
| Kompiuterio dydis | 14" |
| Tūris | 0.01 l |
| Gylis | 10,00 cm |
| Plotis | 36,00 cm |
| Aukštis | 27,00 cm |
PIQUADRO Patricia moteriškas odinis nešiojamojo kompiuterio (14") krepšys su iPad® skyriumi, kišenėmis AirPods® ir skėčiui, amortizuojančia ir RFID apsauga.
Išmatavimai: 36 x 27 x 10 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.90 |
| Lytis | Moteriški |
| Kompiuterio dydis | 14" |
| Tūris | 0.01 |
| Gylis | 10,00 |
| Plotis | 36,00 |
| Aukštis | 27,00 |
| Talpa | 0,00 |