PICARD rankinė Valesca – stilinga ir praktiška rankinė, puikiai tinkanti kasdienai. Rankinė užsegama užtrauktuku, turi erdvų pagrindinį skyrių, kuriame rasite dvi atviras kišenes ir vieną kišenę su užtrauktuku. Papildoma kišenė nugaroje leidžia greitai pasiekti svarbiausius daiktus. Sustiprintas dugnas suteikia stabilumo ir padeda išlaikyti formą. Dėl reguliuojamos ir nuimamos petnešos bei reguliuojamos rankenos ją galima nešioti tiek ant peties, tiek per kūną.
Išmatavimai: 25 x 32 x 13 cm.
Svoris: 0,57 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.57 kg |
| Lytis | Moteriški |
| Tūris | 0.01 l |
| Gylis | 13,00 cm |
| Plotis | 32,00 cm |
| Aukštis | 25,00 cm |
PICARD rankinė Valesca – stilinga ir praktiška rankinė, puikiai tinkanti kasdienai. Rankinė užsegama užtrauktuku, turi erdvų pagrindinį skyrių, kuriame rasite dvi atviras kišenes ir vieną kišenę su užtrauktuku. Papildoma kišenė nugaroje leidžia greitai pasiekti svarbiausius daiktus. Sustiprintas dugnas suteikia stabilumo ir padeda išlaikyti formą. Dėl reguliuojamos ir nuimamos petnešos bei reguliuojamos rankenos ją galima nešioti tiek ant peties, tiek per kūną.
Išmatavimai: 25 x 32 x 13 cm.
Svoris: 0,57 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.57 |
| Lytis | Moteriški |
| Tūris | 0.01 |
| Gylis | 13,00 |
| Plotis | 32,00 |
| Aukštis | 25,00 |
| Talpa | 0,00 |