PICARD rankinė Busy Lady – elegantiška rankinė, pagaminta iš natūralios odos, ji yra tvirta, ilgaamžė ir puikiai tinka tiek darbui, tiek kasdienai.
Rankinė užsegama magnetiniu užsegimu, o viduje turi saugų skyrelį su užtrauktuku, kuriame patogiai laikysite vertingus daiktus. Taip pat yra atskiras skyrius telefonui, kad svarbiausi daiktai visada būtų po ranka.
Reguliuojamas ir nuimamas peties dirželis leidžia rankinę nešioti tiek ant peties, tiek per kūną.
Išmatavimai: 10 x 33 x 15 cm.
Svoris: 0,66 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.66 kg |
| Lytis | Moteriški |
| Gylis | 15,00 cm |
| Plotis | 33,00 cm |
| Aukštis | 10,00 cm |
PICARD rankinė Busy Lady – elegantiška rankinė, pagaminta iš natūralios odos, ji yra tvirta, ilgaamžė ir puikiai tinka tiek darbui, tiek kasdienai.
Rankinė užsegama magnetiniu užsegimu, o viduje turi saugų skyrelį su užtrauktuku, kuriame patogiai laikysite vertingus daiktus. Taip pat yra atskiras skyrius telefonui, kad svarbiausi daiktai visada būtų po ranka.
Reguliuojamas ir nuimamas peties dirželis leidžia rankinę nešioti tiek ant peties, tiek per kūną.
Išmatavimai: 10 x 33 x 15 cm.
Svoris: 0,66 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.66 |
| Lytis | Moteriški |
| Gylis | 15,00 |
| Plotis | 33,00 |
| Aukštis | 10,00 |
| Talpa | 0,00 |