ENRICO BENETTI dėklas dokumentams Berlin – praktiškas ir patogus dokumentų bei kompiuterio dėklas, puikiai tinkantis darbui, verslo kelionėms ar kasdieniam naudojimui. Pagamintas iš tvirto nailono ir poliesterio, todėl yra atsparus dėvėjimuisi ir lengvai prižiūrimas.
Dėklas turi du pagrindinius skyrius su užtrauktuku, kuriuose patogiai tilps dokumentai, darbo priemonės ir kiti reikalingi daiktai. Viduje įrengtas skyrius nešiojamam kompiuteriui iki 15″, taip pat mažesni skyreliai, leidžiantys patogiai organizuoti daiktus.
Išmatavimai: 29 x 43 x 12 cm.
Svoris: 0,60 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.60 kg |
| Lytis | Unisex |
| Kompiuterio dydis | 15" |
| Gylis | 12,00 cm |
| Plotis | 43,00 cm |
| Aukštis | 29,00 cm |
ENRICO BENETTI dėklas dokumentams Berlin – praktiškas ir patogus dokumentų bei kompiuterio dėklas, puikiai tinkantis darbui, verslo kelionėms ar kasdieniam naudojimui. Pagamintas iš tvirto nailono ir poliesterio, todėl yra atsparus dėvėjimuisi ir lengvai prižiūrimas.
Dėklas turi du pagrindinius skyrius su užtrauktuku, kuriuose patogiai tilps dokumentai, darbo priemonės ir kiti reikalingi daiktai. Viduje įrengtas skyrius nešiojamam kompiuteriui iki 15″, taip pat mažesni skyreliai, leidžiantys patogiai organizuoti daiktus.
Išmatavimai: 29 x 43 x 12 cm.
Svoris: 0,60 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.60 |
| Lytis | Unisex |
| Kompiuterio dydis | 15" |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 12,00 |
| Plotis | 43,00 |
| Aukštis | 29,00 |
| Talpa | 0,00 |