Naujiena!
Nemokamas pristatymas
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.80 kg |
| Lytis | Vyriški |
| Tūris | 0.01 l |
| Gylis | 8,00 cm |
| Plotis | 21,00 cm |
| Aukštis | 25,00 cm |
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.80 |
| Lytis | Vyriški |
| Tūris | 0.01 |
| Gylis | 8,00 |
| Plotis | 21,00 |
| Aukštis | 25,00 |
| Talpa | 0,00 |