VASARA – GIMTADIENIŲ METAS. NUDŽIUGINKITE JUBILIATUS!
2021-07-07

Daugiau nei 10 metų antroji vasaros pusė Lietuvoje turi ypatingą statusą. Nors šiluma birželis jau kelerius metus lenkia vasaros vidurį, tačiau būtent liepa ir rugpjūtis garsėja kaip laikas, kai švenčiama daugiausiai gimtadienių. Jubiliatų daug, o dovanų idėjos senka? Mes siūlome dovanoti kokybę ir estetiką.

Grožis + funkcionalumas

Kai svarstoma apie dovanas, kurios yra ir patrauklios, ir praktiškos, nepamirškite apie rankines. Moterims vasara tampa tikru madų sezonu, kai galima per dieną apsivilkti kelias skirtingas sukneles, įšokti į aukštakulnius, čiupti naujausią rankinę ir gatve žygiuoti tarsi podiumu. Balta, raudona, geltona ar sidabrinė – bet kuri spalva ras vietą jubiliatės spintoje.

Vyrai šiuo klausimu taip pat neatsilieka. Jų aksesuarų spalvų gama galbūt nėra tokia plati, tačiau elegancija jiems svarbi tiek žiemą, tiek vasarą. O jei dar rankinė talpina daugiau nei telefoną ir piniginę – dovana kaip mat pateks į geriausiųjų sąrašą. Prekių ženklo PICARD asortimente tikrai rasite solidžią vyrišką rankinę, kuri taps puikia gimtadienio dovana.

Dovanoti pinigus – nebemadinga?

Dažna, tačiau ne itin originali gimtadienio dovana yra pinigai. Būkite kūrybiški ir padovanokite aksesuarą jiems susidėti. Rekomenduojame tiek vyrams, tiek moterims gimtadienio proga dovanoti natūralios odos pinigines ar kortelių dėklus. Odos gaminiai pasižymi kokybe ir patvarumu, tad dovana tarnaus ne vienerius metus. O jeigu vis dėlto ruošiatės dovanoti pinigus, geriausia pakuotė jiems – stilinga piniginė.

Neatsiejami vasaros atributai

Vasara ir kelionės – du neatsiejami dalykai. Tačiau kokia gi išvyka be kelioninio krepšio? Taip taip, jeigu žinote, kad gimtadienio kaltininkas šią vasarą ruošiasi atostogauti – padovanokite jam aukščiausios kokybės kelionių krepšį, lagaminą ar kuprinę. Šių prekių gausa pasižymi prekių ženklai TRAVELITE, TITAN, DELSEY.

Dovanos turi būti originalios, praktiškos ir dovanojamos su meile. Todėl jas renkantis svarbu atkreipti dėmesį ne tik į tai, ar daiktas yra gražus ir kokybiškas, bet ir kiek džiaugsmo jis teiks sukaktuvininkui. Nupirkę dovaną, kuri jam tikrai reikalinga ir kūrybiškai ją pateikę, pataikysite tiesiai į dešimtuką.