Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
14 119
Spalva
daugiau mažiau
Dydis
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0 kg 0.2 kg
Paviršius
daugiau mažiau
Raštas
daugiau mažiau
Ypatingos savybės
daugiau mažiau
Filter

Kortelių dėklai, piniginės

Patogiam ir stilingam kortelių laikymui.

Kortelių dėklai, piniginės – stilingai tvarkai

Patogus dėklas, kuriame tvarkingai sudėtos banko ir parduotuvių kortelės, dokumentai palengvina reikiamos kortelės ar dokumento radimą, sutrumpina paieškos laiką bei apsaugo korteles nuo susidėvėjimo / sugadinimo bei duomenų vagystės.  

Tvarkingai sudėtos kortelės dėkle ar piniginėje, sukurs profesionalaus ir tvarkingo asmens įvaizdį.

Mūsų parduotuvėje rasite platų asortimentą kortelių dėklų ir piniginių skirtingiems poreikiams patenkinti. Įsigykite internetu klasikinius ir stilingus dėklus kortelėms ir pinigams tokių garsių prekės ženklų kaip Picard, Secrid, Piquadro, Bugatti.

Kortelių dėklas ir piniginė: kaip išsirinkti?

Poreikis (tikslas). Įsivertinkite kiek banko kortelių, asmens dokumentų nešiojatės ir rinkitės tokį dėklą / piniginę, kuris patenkins šį poreikį.

Medžiaga. Odinis kortelių dėklas puikiai pabrėš jūsų stilių, suteiks elegantišką įvaizdį. Vyrams ir moterims tiks natūralios odos dėklas / piniginė, nes priderinama prie bet kokių kitų aksesuarų ir daiktų. Aliuminio ar kitos kietos medžiagos dėklas – tvirtas ir patvarus sprendimas kortelių apsaugai.

Papildomos funkcijos. Rasite dėklų, kurie turi skyrius pinigams įsidėti arba raktams laikyti. Taip pat labai naudinga funkcija kortelių dėklams – RFID apsauga. Jei turite daug kreditinių kortelių su bekontakte funkcija, būtinai pasirūpinkite šių kortelių apsauga.

Dėklai ir kortelių piniginės su RFID technologija

RFID (eng. Radio Frequency IDentification) – objektų identifikacijos būdas, kuris grindžiamas informacijos saugojimu bei perdavimu per nuotolį radijo bangomis.

RFID technologija naudojamasi logistikoje, bibliotekose, kortelėse, kurios padeda patekti į tam tikras vietas. RFID žyma padeda bekontakčiu būdu nuskaityti informaciją, veikia per dažus, medį, plastmasę ir panašias medžiagas, bei talpina daug informacijos, kuri gali būti keičiama.

Grėsmė, kuri kyla naudojant RFID technologiją – skaitmeninė asmens duomenų vagystė. Bankinės kortelės, asmens dokumentai (asmens tapatybės kortelė, pasas, vairuotojo pažymėjimas ir kt.) ir kitos kortelės ar daiktai, turintys bevielio kontakto ir biometrinio nuskaitymo simbolius yra pavojuje, nes informacija esanti renginiuose gali būti pavogta.

Vienas iš būdų apsaugoti savo asmens duomenis – tai neatskleisti savo asmens duomenų tretiesiems asmenims.

Papildoma apsauga – specialios piniginės ar dėklai su apsaugomis nuo RFID signalų. Juose saugiai laikysite asmens dokumentus ir banko / kreditines korteles. Priklausomai nuo turimų kortelių ir dokumentų kiekio – rinkitės funkcionalią piniginę, kurioje tilptų viskas kas būtina. Šie dėklai ir piniginės nėra brangūs, bet būsite ramūs, kad jūsų informacija yra saugi. Investicija verta jūsų dėmesio. 

Daugiau

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite privatumo politikoje.

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo