Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
6 60
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0.2 kg 0.6 kg
Raštas
daugiau mažiau
Ypatingos savybės
daugiau mažiau
Filter

Kuprinės darželinukams

Kuprinės darželinukams: kokią kuprinę pasirinkti?

Nors į darželį einantiems vaikams nereikia su savimi nešiotis sunkių knygų ir kitų daiktų, tačiau mažieji nori būti dideli ir nešioti šaunias kuprines, kaip jų didesni broliai ir seserys. Jei jūsų vaikui patinka animaciniais herojais papuoštos kuprinės, pirkdami jas vis tiek atkreipkite dėmesį ne tik į vaikui patinkantį stilių, bet ir ergonomiškumą. Ypač tuomet, jei darželinukui patinka susikrauti ir su savimi neštis visą savo turtą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite lengvas, žaismingas ir ergonomiškas kuprines darželinukams. Lengvai ir greitai internetu užsisakykite ir įsigykite Paw Patrol, Best Way, Fabrizio, Affenzahn, Ergobag ir kitų gamintojų kuprinę.

Kodėl verta darželinukui pirkti kuprinę?

Kuprinę galima nešioti jau nuo dvejų metų. Jau tokie maži vaikai nori būti savarankiški, turėti savo kuprinę ir nešiotis savo daiktus. Noras turėti savo kuprinę ir pačiam nešiotis savo daiktus parodo, kad vaikas nori tapti nepriklausomu. Tai net gali būti būdas vaiką mokyti nusistatyti prioritetus, užduodant užduotį į išvyką ar į darželį pasiimti 4-5 svarbiausius vaikui daiktus.

Taip pat galima išmokyti vaiką gražiai susidėti daiktus, kad jų nesulaužytų ir nesuglamžytų. Tai vertingi įgūdžiai ateičiai.

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis kuprinę darželinukui?

Kaip nesuklysti perkant augančiam vaikui kuprinę, yra turbūt aktualiausias klausimas. Mažieji 3-6 metų vaikučiai turi daug veiklų, darželį ir jiems tenka nešiotis savo daiktus su savimi. Svarbu mažajam atradėjui parinkti tinkamo svorio ir dydžio kuprinę, patogios konstrukcijos, vaikui priimtino stiliaus. Tai darys didelę įtaką jo augimui, sveikatai ir psichologinei būsenai.

Tinkamas svoris

Svarbu perkant kuprinę atkreipti dėmesį tiek į tuščios, tiek į pilnos svorį. Pačių mažiausiųjų vaikų kuprinės neturėtų tuščios sverti daugiau nei 700 gramų, o pilnos – neturėtų viršyti 10 procentų vaiko svorio. Tuščios kuprinės svorį dažnai sudaro įvairūs papuošimai, masyvios spynos, stambūs užtrauktukai, papildomi elementai – įsivertinkite, ar tikrai tų priedų reikia kuprinei, ar tai nėra papildomas balastas.

Jeigu jūsų mergaitė ar berniukas mėgsta su savimi nešiotis daug daiktų, žaislų ir kitų jam labai svarbių brangenybių, būtinai pasverkite jo kuprinę jam / jai prieš išeinant iš namų.

Tinkamas dydis

Darželinukui skirta kuprinė neturėtų būti platesnė nei jo pečiai, ir ne aukštesnė už jo pečių juostą. Taip pat dirželiai taip sureguliuoti, kad kuprinė nebūtų žemiau vaiko klubų. Tai svarbu net vaikui nešiojant mažus svorius.

Ortopedinė nugara

Ortopedinė nugara reikalinga stuburui išlaikyti teisingoje padėtyje, jei ruošiatės į kelionę ar žygį, ir vaikas turės savo kuprinę. Nepamirškite laikytis dydžio ir svorio reikalavimų. Kitu atveju, tai nėra būtina ir dažnai darželinukams skirtos kuprinės jos neturės.

Medžiaga

Rinkitės drėgmei ir vandeniui atsparius audinius (geriausiai tiks sintetiniai), kuriuos lengva prižiūrėti ir valyti. Nailonas ir poliesteris tam puikiai tinkamos. Taip pat medžiagos turėtų būti lengvos, kad vaiko kuprinė būtų kuo lengvesnė.

Vaiko stilius

2-6 metų vaikai žino kas jiems patinka ir nepatinka, žino kokie animaciniai herojai juos žavi, o kurie ne. Pačių mažiausiųjų neprišnekinsite nešioti vaikiškos kuprinės, kuri nėra jo stiliaus. Leiskite vaikui pasireikšti, tegu jis pats savarankiškai išsirenka savo krepšį. Jūs parinkite jam ergonomišką ir biudžetą atitinkančius daiktus, o vaikas tegu išsirenka, kuri jam labiausiai patinka.

Pilnos parduotuvės įvairiausių kuprinių, dekoruotų gyvūnais ir personažais, įvairių formų ir pavidalų. Rekomenduojama neinvestuoti į prekės ženklą, nes vaikų skonis ir pomėgiai tokiame amžiuje dažnai keičiasi ir greitai atsiranda naujų personažų, kurie sužavi vaikus.

Papildomi priedai

Kuprinės darželinukams paprastai būna itin linksmų ir ryškių spalvų, kad kelyje būtų gerai matomos. Tačiau būtinai apsaugokite savo vaiką „papuošdami“ kuprinę šviesą atspindinčiais lipdukais ar juostomis. Ryški kuprinė ir atšvaitai gali apsaugoti nuo pavojaus kelyje.

Daugiau

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite privatumo politikoje.

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo