Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
8 280
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0.1 kg 1.1 kg
Stilius
daugiau mažiau
Tipas
daugiau mažiau
Raštas
daugiau mažiau
Ypatingos savybės
daugiau mažiau
Kompiuterio dydis
daugiau mažiau
Gylis
daugiau mažiau
Plotis
daugiau mažiau
Aukštis
daugiau mažiau
Talpa
daugiau mažiau
Filter

Kuprinės pradinukams

Kuprinės pradinukams internetu

Kuprinė mokyklai – yra viena iš svarbiausių priemonių mokiniui, todėl svarbu ją parinkti tinkamą ir kokybišką. Tinkamai parinkta priemonė užtikrins, kad vaikas augs sveikas ir bus formuojama taisyklinga laikysena. Kuo jaunesnis vaikas, tuo daugiau dėmesio reikia skirti kuprinės parinkimui. 

Mūsų parduotuvėje rasite ergonomiškų ir stilingų kuprinių mergaitėms ir berniukams. Gera kaina ir greitai internetu įsigysite Affenzahn, Delsey, Enrico Benetti, Ergobag, Satch ir kitų gamintojų kuprinę vaikams, kuria džiaugsitės ne tik jūs, bet ir jūsų vaikas.

Kokius kriterijus įvertinti renkant pirmokams kuprinę?

Pradinukų kuprinės turi būti lengvos. Tuščia neturėtų sverti daugiau nei 700 gramų, o pilna – ne daugiau 10 procentų vaiko svorio. Tai užtikrins, kad vaikui augant jis išlaikys taisyklingą laikyseną. 

Taisyklingai laikysenai taip pat padės ortopedinė kuprinės dalis. Rekomenduojama rinktis kietą, ergonomišką, pagamintą iš pralaidžių orai medžiagų. 

Įsigytą kuprinę būtinai teisingai sureguliuokite, kad kuprinės ribos neišeitų už vaiko kūno ribų. Ji neturi būti aukščiau pečių juostos ar žemiau klubų, taip pat neturi būti platesnė nei nugara. 

Taip pat nepamirškite vaikui leisti išsirinkti jam patinkančią kuprinę, tačiau nepirkite pirmokui vaikiškos kuprinės (nestandartinių formų ar atrodančių kaip pliušiniai žaislai ir panašių), nes tokios paprastai nepasižymi ergonomiškomis savybėmis, nėra talpios.  

Daugiau

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo