Piniginė, tai ne tik aksesuaras ar priemonė tvarkingai laikyti pinigus. Tai tarsi jūsų požiūris į pinigus ir turtą. Jei ji sena, apdriskusi ir susidėvėjusi, o gal būt labai maža, pigi ar vaikiška, mažai tikėtina, kad ji suteiks jums pasitikėjimo ir drąsos siekti finansinės sėkmės.
Atsakykite sau į klausimus ar jums reikia naujos, pinigus pritraukiančios piniginės? Jei nuolat pametate savo senąją piniginę ar pamirštate, kur ją pasidėjote, tai ženklas, kad pats laikas įsigyti tokią, kuri jums patiks ir turės savo vietą. O galbūt gėdijatės išsitraukti savo piniginę viešose vietose ar į ją patogiai netelpa jūsų pinigai, kortelės? Tai irgi požymis, kad pats laikas įsigyti tokią, kuri suteiks jums pasitikėjimo savimi ir leis sukurti pasiturinčio asmens įvaizdį.
Niekad nebuvo taip paprasta išsirinkti firmines pinigines moterims internetu, kaip dabar. Tiesiog išsiaiškinate kokios norite, išsirenkate savo spalvą ir kelių mygtukų paspaudimu jau po kelių dienų jūsų svajonių piniginė pasibeldžia į jūsų namų duris. Saugiau ir patogiau nebūna.
Piniginių tipų yra keletas, ir kiekvienas iš jų tenkina kažkokį poreikį. Mažos piniginės patogios eiti į prašmatnius renginius, nes telpa į delninę rankinę. Didelės piniginės yra funkcionalios, nes jose galima tvarkingai sudėti visus reikalingus dokumentus, pinigus ir korteles, kad vėliau lengvai juos galima būtų išsiimti ir naudoti.
Kortelių dėklai tampa labai populiarūs tarp žmonių, kuriems patinka atsiskaitinėti už savo pirkinius mobiliuoju telefonu ar bankinėmis kortelėmis. Jų privalumas, kad yra mažo dydžio ir puikiai telpa į labai mažą rankinę. Taip pat galima dėklą įsigyti su specialia RFID apsauga, kuri apsaugos jūsų korteles nuo asmens duomenų vagystės.
Kortelių dėklai gali būti naudojami kaip pagrindinė piniginė, tačiau tuomet neturėsite kur įsidėti grynuosius pinigus, arba kaip papildoma piniginė tuo atveju, kai jūsų turimos kortelės nebetelpa į pagrindinę piniginę arba pasirenkate eiti su maža rankine, į kurią netilps jūsų pagrindinė piniginė.
Perlenkiamos piniginės moterims būna dvejopos – per pusę perlenkiamos (angl. bi-fold), ar trijų dalių (angl. tri-fold). Per pusę perlenktos yra šiek tiek didesnės nei trijų dalių, tačiau išskleistos būna paprastai panašaus dydžio. Išskleista piniginė standartiškai būna apie 10 cm pločio ir 18 cm ilgio.
Šių piniginių galima rasti įvairių dizainų ir skirtingo vidaus skyrių išdėstymo. Paprastai kiekviena piniginė turi skyrių banknotams ir skyrių monetoms, bei kišenėles kortelėms. Piniginės užsegimų gali būti įvairių – užtrauktuku, magnetu, dirželiu su „mygtuku“. Monetų skyrius gali turėti keletą užsegimo būdų, kurį reiktų pasirinkti pagal naudojimo dažnumą ir patogumą.
Sulenkiamos yra kompaktiškesnės nei klasikinės piniginės, tačiau jose telpa viskas, kas ir didelėje.
Tai tokio dydžio piniginė, kurioje banknotai telpa nesulankstyti. Minimalūs tokios piniginės matmenys yra – 10 cm plotis, 18 cm ilgis. Šio dydžio pinigines labai mėgstamos tarp daugelio moterų dėl labai paprasto naudojimo būdo.
Jos yra pailgos, horizontalaus tipo ir atsidaro per tris kraštines. Iš jų labai patogu išimti pinigus, korteles, monetas. Moteriškoje piniginėje yra keli skyriai, skirti pilno dydžio banknotams (nes nėra sulankstomi), taip pat didelis skyrius monetoms, uždaromas užtrauktuku arba retro stiliaus užsegimu (skląsčiu).
Klasikinė piniginė yra talpesnė nei sulankstoma – joje telpa daugiau kortelių, turi didesnius ir daugiau skyrių skirtų banknotams. Taip pat gali turėti net kelis skyrius su užsegimu, pritaikytus laikyti monetas. Kai kuriose piniginėse gali tilpti net mobilus telefonas.
Tai daugiafunkcinė piniginė, kuri dažnai turi prisegamą reguliuojama ilgą dirželį arba kilpą riešui. Šios piniginės rankinės dažnai būna klasikinės piniginės moterims dydžio ar didesnės. Dažnai naudojamos keliaujant arba einant į įvairius renginius. Jų užsegimai dažnai būna patvaresni nei paprastų piniginių, nes šio tipo piniginės reikalauja ypatingo sandarumo. Standartiškai tokios rankinės būna 11 cm pločio, 19 cm ilgio.
Moteriškos piniginės gali turėti kelis užsegimo būdus arba jų kombinacijas. Populiariausi užsegimo būdai: užtrauktukas, magnetu, „mygtuku“ ir retro stiliaus metaliniu skląsčiu.
Pats patogiausias ir saugiausias būdas uždaryti piniginė. Piniginė užsegta užtrauktuku užtikrins, kad nepamesite kortelių ar pinigų iš piniginės. Užtrauktukai turi silpnybę, kad perpildyta piniginė gali išsiskleisti, todėl apsaugodami savo piniginę stenkitės jos neperpildyti.
Jei jūsų piniginė nuolatos išsipūtusi, tuomet yra ženklas, kad laikas daryti tvarką piniginėje arba įsigyti didesnę piniginę, kurioje laisvai tilptų jūsų turtas.
Magnetu užsisegančios piniginės moteriškos yra mažiau saugios, nes gali lengvai atsisegti. Magnetinis užsegimas yra gražus dizaino prasme, nes jis yra nematomas ir patogus. Tiesa, po ilgo naudojimo, vietos, kuriose magnetas užsisega gali atsirasti nutrynimo žymės.
Mygtukinis užsegimas yra labai patogus ir saugus. Taip užsegta piniginė retai atsisega, užsegimo būdas beveik nesugadinamas, nebent pats užsegimas yra nekokybiškai įsiūtas ar pritvirtintas piniginėje. Mygtukas (ant atvarto ar ant dirželio), kaip taisyklė, yra gana tvirtas, kad sandariai supakuota piniginė neatsisegtų rankinėje, kurioje visada pilna visokiausių turtų.
Skląstis dažnai naudojamas moteriškai piniginei suteikti retro, vintažinį stilių. Toks užsegimo būdas yra labiau gražus ir stilingas, nei funkcionalus. Dažnai toks užsegimo būdas pasirenkamas monetų skyriams, nes labai patogu jį užsegti ar atsegti. Skląsčio tipo užsegimas, jei nekokybiškai pagamintas, laikui bėgant gali susidėvėti ir atsirasti tarpeliai, per kuriuos gali išskristi monetos.
Daugelyje piniginių skirtingi skyriai turi skirtingus uždarymo būdus. Monetos skyrius užsidaro užtrauktuku arba skląsčiu, vienas ar du vidiniai skyreliai, skirti vertingiausioms kupiūroms, turi užtrauktuką, o pati piniginė gali būti užsegama mygtuku arba magnetu.
Šiek tiek magijos renkantis tobulą piniginę padės įnešti ne tik daugiau gausos į gyvenimą, bet ir žaismingumo. Piniginės tikslas yra kaupti pinigus, todėl ne veltui žmonės pirkdami piniginę skiria daug laiko rinkdamiesi.
Pagrindinė taisyklė, kuri padės pritraukti pinigų yra paprasta ir suprantama, piniginė turi patikti jos savininkui. Jei ją paėmus į rankas, jums nekyla geras jausmas, jei su ja negalite įsivaizduoti savęs pasiturinčio – tai ne jūsų piniginė.
Kokybiška piniginė iš kokybiškų medžiagų ir meistriškai pasiūta simbolizuoja prabangą ir gausą, todėl nenuostabu, kad tai yra vienas iš požymių, kuriam turėtumėte skirti dėmesio.
Anot Feng Shui specialistų, tik natūralios medžiagos (oda, tekstilė) pritraukia pinigų srautus. Sintetinės medžiagos, kaip tik blokuoja pinigų energiją, todėl rekomenduojama vengti sintetinių medžiagų. Jei nenorite pirkti natūralios odos, bet norėtumėte neblokuoti energijos, išbandykite veganinę (eko) odą, kuri yra pagaminta iš natūralių medžiagų. Bet vis dėl, natūralios odos piniginės moterims yra stipresni pinigų magnetai, nei kitos natūralios medžiagos.
Juoda spalva geriausiai tinka žmonėms, kurie gyvena pagal griežtą struktūrą ir principus. Juoda spalva tinkama norint dauginti ir pritraukti pinigus.
Raudona spalva tinkama temperamentingiems ir aktyviems žmonėms, o tokios spalvos piniginė padės auginti finansus. Lakinė raudona spalva dar labiau sustiprins piniginės galią.
Geltona spalva skirta kūrybingiems žmonėms, kurie nori sutaupyti pinigų ir išvengti nereikalingų išlaidų.
Auksinė ar sidabrinė spalva simbolizuoja prabanga ir tauriuosius metalus, todėl tinkamos laikyti banknotus ir monetas.
Balta arba šviesiai pilka spalva tinkama žmonėms, kuriems trūksta stabilumo ir padeda padidinti savininko gerovę.
Feng Shui specialistai rekomenduoja rinktis tokias pinigines, kuriose banknotai neperlenkiami. Taip pat piniginė turi būti patogi jūsų rankai, neslysti iš jos. Pinigai turi būti tvarkingai sudedami į piniginę, neužlankstytais kampais. Kai kurie specialistai net rekomenduoja rinktis tokio dydžio pinigines į kurias lengvai tilptų ne vienas tūkstantis eurų.
Tobula moteriška piniginė - funkcionalumo ir dizaino kombinacija pagardinta šiek tiek moteriškos magijos!