KNIRPS mechaninis trumpas skėtis. Kompaktiškas ir patogus, lengvas ir stilingas. Lengviausias Knirps skėtis. Taip pat su apsauga nuo UV spindulių.
Išmatavimai: skersmuo ~90 cm., suskleisto skėčio ilgis ~21 cm., 6 stipinai.
Svoris: ~115 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.12 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Gylis | 5,00 cm |
| Plotis | 90,00 cm |
| Aukštis | 21,00 cm |
KNIRPS mechaninis trumpas skėtis. Kompaktiškas ir patogus, lengvas ir stilingas. Lengviausias Knirps skėtis. Taip pat su apsauga nuo UV spindulių.
Išmatavimai: skersmuo ~90 cm., suskleisto skėčio ilgis ~21 cm., 6 stipinai.
Svoris: ~115 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.12 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 5,00 |
| Plotis | 90,00 |
| Aukštis | 21,00 |
| Talpa | 0,00 |