Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
9 45
Spalva
daugiau mažiau
Dydis
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0.1 kg 0.5 kg
Tipas
daugiau mažiau
Raštas
daugiau mažiau
Gylis
daugiau mažiau
Plotis
daugiau mažiau
Aukštis
daugiau mažiau
Talpa
daugiau mažiau
Filter

Vaikiški skėčiai

Vaikiški skėčiai internetu

Doppler skėčiai vaikams – tai patikimas ir žaismingas vaiko partneris, kuris užtikrins, kad net esant prastam orui linksmybės tęsis. 

Kaip išrinkti vaikui skėtį?

Pirmas dalykas į ką svarbu atkreipti dėmesį renkant vaikui skėtį nėra jo dizainas, piešiniai, lengvumas, bet saugumas. Vaikas rinkdamasis skėtį pirmiausiai žiūrės, kad jam / jai jis būtų mielas, tačiau suaugusieji turėtų pirmiausiai pasirūpinti savo vaiko saugumu. 

Skėtis neturėtų turėti aštrių atidarymo mygtukų ar kitokių detalių, medžiagos turėtų būti gerai pritvirtintos prie rėmo. Dangteliai, apsauginės detalės taip pat turėtų būti gerai pritvirtintos.

Geriausiai vaikams tinka mechaninis atidarymo mechanizmas, nes jis pats paprasčiausias ir sunkiausiai sugadinamas. Vaikams tinkamiausias yra stiklo pluošto rėmas, nes jis nerūdija, yra itin lankstus. Jis tvirtas ir lengvesnis nei metalas. 

Vaikui iki 10 metų skėčio (kupolo) skersmuo turėtų būti ne mažesnis nei 60 cm, o vyresniam - ne mažesnis nei 80-90 cm, kad optimaliai apsaugotų vaiką nuo vėjo ir lietaus.

Ir be abejo turi būti gero dizaino, kad vaikas norėtų naudoti skėtį. Spalvingas kupolas, tvirtas rėmas ir saugus mechanizmas – tai svarbiausi elementai geram vaikiškam skėčiui. 

Daugiau

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo