KNIRPS U200 dvigubo automato trumpas skėtis. Kompaktiškas ir patogus, lengvas ir stilingas. Lengviausias Knirps gamintojo dvigubo automato skėtis. Taip pat turi apsaugą nuo UV spindulių.
Išmatavimai: skersmuo 95 cm., suskleisto skėčio ilgis 27 cm., 6 stipinai.
Svoris: 180 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.18 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Dvigubo automato |
| Gylis | 5,00 cm |
| Plotis | 95,00 cm |
| Aukštis | 26,00 cm |
KNIRPS U200 dvigubo automato trumpas skėtis. Kompaktiškas ir patogus, lengvas ir stilingas. Lengviausias Knirps gamintojo dvigubo automato skėtis. Taip pat turi apsaugą nuo UV spindulių.
Išmatavimai: skersmuo 95 cm., suskleisto skėčio ilgis 27 cm., 6 stipinai.
Svoris: 180 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.18 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Dvigubo automato |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 5,00 |
| Plotis | 95,00 |
| Aukštis | 26,00 |
| Talpa | 0,00 |