−33%
DOPPLER Nature mechaninis trumpas skėtis.
Išmatavimai: skersmuo ~96 cm., suskleisto skėčio ilgis ~25 cm., 8 stipinai.
Svoris: ~270 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.27 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Gylis | 5,00 cm |
| Plotis | 96,00 cm |
| Aukštis | 25,00 cm |
DOPPLER Nature mechaninis trumpas skėtis.
Išmatavimai: skersmuo ~96 cm., suskleisto skėčio ilgis ~25 cm., 8 stipinai.
Svoris: ~270 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.27 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 5,00 |
| Plotis | 96,00 |
| Aukštis | 25,00 |
| Talpa | 0,00 |