DOPPLER Derby serijos skėtis.
Išmatavimai: skersmuo ~96 cm, 8 stipinai, suskleisto skėčio ilgis: ~23 cm.
Svoris: ~253 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Plienas |
|---|---|
| Svoris | 0.24 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Gylis | 5,00 cm |
| Plotis | 96,00 cm |
| Aukštis | 24,00 cm |
DOPPLER Derby serijos skėtis.
Išmatavimai: skersmuo ~96 cm, 8 stipinai, suskleisto skėčio ilgis: ~23 cm.
Svoris: ~253 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Plienas |
|---|---|
| Svoris | 0.24 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 5,00 |
| Plotis | 96,00 |
| Aukštis | 24,00 |
| Talpa | 0,00 |