Naujiena!
| Sudėtis | Anglies pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.26 kg |
| Lytis | Vyriški |
| Tipas | Automatinis |
| Gylis | 5,00 cm |
| Plotis | 95,00 cm |
| Aukštis | 25,00 cm |
| Sudėtis | Anglies pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.26 |
| Lytis | Vyriški |
| Tipas | Automatinis |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 5,00 |
| Plotis | 95,00 |
| Aukštis | 25,00 |
| Talpa | 0,00 |