TRAVEL BLUE pagalvėlė Dreamer Pillow - išskirtinė kaklo atrama. Nuimamas užvalkalas, kurį galima skalbti rankomis. Kai nenaudojate, tiesiog sulankstykite ir supakuokite, kad būtų lengviau laikyti. Mėgaukitės komfortu ir patogumu vienu metu. Pagaminta iš didelio tankio aukštos Memory foam.
Išmatavimai: 28 x 11 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Svoris | 0.20 kg |
|---|---|
| Lytis | Unisex |
| Gylis | 9,00 cm |
| Plotis | 28,00 cm |
| Aukštis | 10,00 cm |
TRAVEL BLUE pagalvėlė Dreamer Pillow - išskirtinė kaklo atrama. Nuimamas užvalkalas, kurį galima skalbti rankomis. Kai nenaudojate, tiesiog sulankstykite ir supakuokite, kad būtų lengviau laikyti. Mėgaukitės komfortu ir patogumu vienu metu. Pagaminta iš didelio tankio aukštos Memory foam.
Išmatavimai: 28 x 11 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Svoris | 0.20 |
|---|---|
| Lytis | Unisex |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 9,00 |
| Plotis | 28,00 |
| Aukštis | 10,00 |
| Talpa | 0,00 |