TRAVELITE Basics kelioninis krepšys su ratukais.
Išplanavimas: pagrindinis skyrius, kišenė priekyje, kišenės šonuose, prisegama ilga rankena. Krepšys turi ratukus ir teleskopinę ištraukiamą rankeną patogesniam transportavimui. Krepšys turi praplatinimo galimybę.
Išmatavimai: 70 x 38 x 37 cm.
Talpa: 98 l.
Svoris: 3,7 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 3.70 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TELESKOPIN |
| Ratukai | 2 Ratukai |
| Gylis | 37,00 cm |
| Plotis | 70,00 cm |
| Aukštis | 38,00 cm |
| Talpa | 98,00 l |
TRAVELITE Basics kelioninis krepšys su ratukais.
Išplanavimas: pagrindinis skyrius, kišenė priekyje, kišenės šonuose, prisegama ilga rankena. Krepšys turi ratukus ir teleskopinę ištraukiamą rankeną patogesniam transportavimui. Krepšys turi praplatinimo galimybę.
Išmatavimai: 70 x 38 x 37 cm.
Talpa: 98 l.
Svoris: 3,7 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 3.70 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TELESKOPIN |
| Ratukai | 2 Ratukai |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 37,00 |
| Plotis | 70,00 |
| Aukštis | 38,00 |
| Talpa | 98,00 |