TRAVELITE Millennium 67cm – funkcionalus ir stilingas vidutinio dydžio kelioninis lagaminas, puikiai tinkantis kelionėms nuo kelių dienų iki savaitės. Lengvas polikarbonato korpusas yra tvirtas ir atsparus smūgiams, o sustiprinti kampai padeda apsaugoti jūsų daiktus kelionės metu.
Viduje lagamine yra tvarkingai išdėstytos pertvaros, pakavimo diržai ir kišenės, kurios padeda lengvai susidėti rūbus ir kitus daiktus. Turi integruotą TSA kodinę spynelę.
Keturi 360° pasukami dvigubi ratukai, ergonomiška teleskopinė rankena ir papildomos rankenos viršuje bei šone užtikrina sklandų ir patogų judėjimą. Lagaminas taip pat yra išplečiamas, todėl galite padidinti vietą daiktams.
Išmatavimai: 67 x 46 x 26 cm.
Svoris: 3,6 kg.
Talpa: 69/76 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 3.60 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 26,00 cm |
| Plotis | 46,00 cm |
| Aukštis | 67,00 cm |
| Talpa | 69,00 l |
TRAVELITE Millennium 67cm – funkcionalus ir stilingas vidutinio dydžio kelioninis lagaminas, puikiai tinkantis kelionėms nuo kelių dienų iki savaitės. Lengvas polikarbonato korpusas yra tvirtas ir atsparus smūgiams, o sustiprinti kampai padeda apsaugoti jūsų daiktus kelionės metu.
Viduje lagamine yra tvarkingai išdėstytos pertvaros, pakavimo diržai ir kišenės, kurios padeda lengvai susidėti rūbus ir kitus daiktus. Turi integruotą TSA kodinę spynelę.
Keturi 360° pasukami dvigubi ratukai, ergonomiška teleskopinė rankena ir papildomos rankenos viršuje bei šone užtikrina sklandų ir patogų judėjimą. Lagaminas taip pat yra išplečiamas, todėl galite padidinti vietą daiktams.
Išmatavimai: 67 x 46 x 26 cm.
Svoris: 3,6 kg.
Talpa: 69/76 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 3.60 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 26,00 |
| Plotis | 46,00 |
| Aukštis | 67,00 |
| Talpa | 69,00 |