−33%
Naujiena!
Nemokamas pristatymas
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 3.20 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Tūris | 90.00 l |
| Gylis | 30,00 cm |
| Plotis | 47,00 cm |
| Aukštis | 77,00 cm |
| Talpa | 90,00 l |
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 3.20 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Tūris | 90.00 |
| Gylis | 30,00 |
| Plotis | 47,00 |
| Aukštis | 77,00 |
| Talpa | 90,00 |