Naujiena!
Nemokamas pristatymas
| Sudėtis | Poliuretanas |
|---|---|
| Svoris | 1.10 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tūris | 0.01 l |
| Gylis | 24,00 cm |
| Plotis | 45,00 cm |
| Aukštis | 24,50 cm |
| Talpa | 26,00 l |
| Sudėtis | Poliuretanas |
|---|---|
| Svoris | 1.10 |
| Lytis | Unisex |
| Tūris | 0.01 |
| Gylis | 24,00 |
| Plotis | 45,00 |
| Aukštis | 24,50 |
| Talpa | 26,00 |