DELSEY Dita kosmetinė – tai išskleidžiama kelioninė kosmetinė, skirta patogiai susidėti higienos ir grožio priemones ar smulkius daiktus kelionėse ar kasdienai. Ji sukurta taip, kad būtų kompaktiška transportuojant, bet talpi naudojant, todėl ypač patogi keliaujant su lagaminais.
Išmatavimai: 23,5 x 26 x 5,5 cm.
Svoris: 0,3 kg.
Talpa: 125 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.30 kg |
| Lytis | Unisex |
| Gylis | 5,50 cm |
| Plotis | 26,00 cm |
| Aukštis | 23,50 cm |
DELSEY Dita kosmetinė – tai išskleidžiama kelioninė kosmetinė, skirta patogiai susidėti higienos ir grožio priemones ar smulkius daiktus kelionėse ar kasdienai. Ji sukurta taip, kad būtų kompaktiška transportuojant, bet talpi naudojant, todėl ypač patogi keliaujant su lagaminais.
Išmatavimai: 23,5 x 26 x 5,5 cm.
Svoris: 0,3 kg.
Talpa: 125 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.30 |
| Lytis | Unisex |
| Gylis | 5,50 |
| Plotis | 26,00 |
| Aukštis | 23,50 |