Delsey Anvers – tai didelis, ryškus ir funkcionalus kelioninis lagaminas, sukurtas patogiai ir saugiai ilgesnėms kelionėms.
Lagaminas pagamintas iš itin atsparaus smūgiams polipropileno, kuris užtikrina gerą apsaugą nuo mechaninių pažeidimų, išlaikant lengvą konstrukciją.
Patogumą kelionėse užtikrina keturi dvigubi 360° besisukantys ratukai ir ištraukiama rankena su fiksavimo mechanizmu, leidžianti lengvai manevruoti net ir perpildytuose oro uostuose. Lagamine taip pat yra viršutinė ir šoninė rankenos, kad būtų patogu jį pakelti.
Saugumui skirta integruota TSA kodinė spyna. Viduje rasite gerai organizuotą erdvę: vienoje pusėje – diržai drabužiams, kitoje – užsegama tinklinė kišenė smulkmenoms. Papildomas privalumas – išplečiamas tūris, leidžiantis padidinti lagamino talpą prireikus daugiau vietos.
Išmatavimai: 76 x 49 x 31 cm.
Svoris: 3,9 kg.
Talpa: 97 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polipropilenas |
|---|---|
| Svoris | 3.90 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 31,00 cm |
| Plotis | 49,00 cm |
| Aukštis | 76,00 cm |
| Talpa | 97,00 l |
Delsey Anvers – tai didelis, ryškus ir funkcionalus kelioninis lagaminas, sukurtas patogiai ir saugiai ilgesnėms kelionėms.
Lagaminas pagamintas iš itin atsparaus smūgiams polipropileno, kuris užtikrina gerą apsaugą nuo mechaninių pažeidimų, išlaikant lengvą konstrukciją.
Patogumą kelionėse užtikrina keturi dvigubi 360° besisukantys ratukai ir ištraukiama rankena su fiksavimo mechanizmu, leidžianti lengvai manevruoti net ir perpildytuose oro uostuose. Lagamine taip pat yra viršutinė ir šoninė rankenos, kad būtų patogu jį pakelti.
Saugumui skirta integruota TSA kodinė spyna. Viduje rasite gerai organizuotą erdvę: vienoje pusėje – diržai drabužiams, kitoje – užsegama tinklinė kišenė smulkmenoms. Papildomas privalumas – išplečiamas tūris, leidžiantis padidinti lagamino talpą prireikus daugiau vietos.
Išmatavimai: 76 x 49 x 31 cm.
Svoris: 3,9 kg.
Talpa: 97 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polipropilenas |
|---|---|
| Svoris | 3.90 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 31,00 |
| Plotis | 49,00 |
| Aukštis | 76,00 |
| Talpa | 97,00 |