DELSEY Cadence Trunk 80 cm – tai lagaminas tiems, kurie nori daugiau vietos ir patogumo kelionėse. Dėl savo aukštos ir siauresnės formos jis leidžia patogiau susidėti daiktus, o išplečiama konstrukcija suteikia dar daugiau talpos ilgesnėms išvykoms. Lagaminas pagamintas iš 100 % polikarbonato, todėl yra itin atsparus smūgiams ir įbrėžimams. Išplečiama talpa suteikia dar daugiau vietos, kai jos prireikia, rasite dvi pertvaras, diržus, kelias kišenes, batų maišelį ir atskirą skalbinių maišą, todėl daiktai visada išliks tvarkingi.
Saugumą užtikrina TSA kodinė spyna ir sustiprintas SECURITECH® 2 užtrauktukas, kuris yra atsparesnis pažeidimams. Lagaminas turi keturis dvigubus ratukus su dvigubo tankio technologija, todėl juda itin sklandžiai ir tyliai, o daugiafunkcinė teleskopinė rankena užtikrina patogų valdymą.
Išmatavimai: 80 x 41 x 37/40 cm.
Svoris: 5,7 kg.
Talpa: 99 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 5.70 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 37,00 cm |
| Plotis | 41,00 cm |
| Aukštis | 80,00 cm |
| Talpa | 99,00 l |
DELSEY Cadence Trunk 80 cm – tai lagaminas tiems, kurie nori daugiau vietos ir patogumo kelionėse. Dėl savo aukštos ir siauresnės formos jis leidžia patogiau susidėti daiktus, o išplečiama konstrukcija suteikia dar daugiau talpos ilgesnėms išvykoms. Lagaminas pagamintas iš 100 % polikarbonato, todėl yra itin atsparus smūgiams ir įbrėžimams. Išplečiama talpa suteikia dar daugiau vietos, kai jos prireikia, rasite dvi pertvaras, diržus, kelias kišenes, batų maišelį ir atskirą skalbinių maišą, todėl daiktai visada išliks tvarkingi.
Saugumą užtikrina TSA kodinė spyna ir sustiprintas SECURITECH® 2 užtrauktukas, kuris yra atsparesnis pažeidimams. Lagaminas turi keturis dvigubus ratukus su dvigubo tankio technologija, todėl juda itin sklandžiai ir tyliai, o daugiafunkcinė teleskopinė rankena užtikrina patogų valdymą.
Išmatavimai: 80 x 41 x 37/40 cm.
Svoris: 5,7 kg.
Talpa: 99 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 5.70 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 37,00 |
| Plotis | 41,00 |
| Aukštis | 80,00 |
| Talpa | 99,00 |