−45%
Naujiena!
Nemokamas pristatymas
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 2.40 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ratukai | 2 Ratukai |
| Gylis | 22,00 cm |
| Plotis | 30,00 cm |
| Aukštis | 53,00 cm |
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 2.40 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ratukai | 2 Ratukai |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 22,00 |
| Plotis | 30,00 |
| Aukštis | 53,00 |
| Talpa | 0,00 |