Mažas Worldpack lagaminas – praktiškas ir patogus pasirinkimas trumpoms išvykoms, savaitgalio kelionėms ar verslo komandiruotėms. Dėl savo išmatavimų jis puikiai tinka kaip nemokamas rankinis bagažas.
Erdvi vidinė erdvė leidžia patogiai susidėti drabužius ir kitus reikalingus daiktus, o vidiniai diržai padeda palaikyti tvarką.
Dėl sklandžiai riedančių ratukų ir patogios ištraukiamos rankenos lagaminą lengva manevruoti net ir pilnai pakrautą. Ratukai nusiima, kad atitiktų nemokamo rankinio bagažo reikalavimus, tokiu būdu neiskaičiuojamas nenaudingas ratukų plotas ir maksimaliai galite susidėti visus kelionės daiktus.
Išmatavimai: 40 x 20 x 30 cm.
Svoris: 2,196 kg.
Talpa: 24 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | ABS |
|---|---|
| Svoris | 0.01 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 20,00 cm |
| Plotis | 30,00 cm |
| Aukštis | 40,00 cm |
Mažas Worldpack lagaminas – praktiškas ir patogus pasirinkimas trumpoms išvykoms, savaitgalio kelionėms ar verslo komandiruotėms. Dėl savo išmatavimų jis puikiai tinka kaip nemokamas rankinis bagažas.
Erdvi vidinė erdvė leidžia patogiai susidėti drabužius ir kitus reikalingus daiktus, o vidiniai diržai padeda palaikyti tvarką.
Dėl sklandžiai riedančių ratukų ir patogios ištraukiamos rankenos lagaminą lengva manevruoti net ir pilnai pakrautą. Ratukai nusiima, kad atitiktų nemokamo rankinio bagažo reikalavimus, tokiu būdu neiskaičiuojamas nenaudingas ratukų plotas ir maksimaliai galite susidėti visus kelionės daiktus.
Išmatavimai: 40 x 20 x 30 cm.
Svoris: 2,196 kg.
Talpa: 24 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | ABS |
|---|---|
| Svoris | 0.01 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 20,00 |
| Plotis | 30,00 |
| Aukštis | 40,00 |
| Talpa | 0,00 |