Nemokamas pristatymas
PIQUADRO Circle moteriška nešiojamojo kompiuterio (14") ir „iPad®“ rankinė su smūgius sugeriančia ir RFID apsauga.
Išmatavimai: 43 x 28 x 14 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 1.00 kg |
| Lytis | Moteriški |
| Kompiuterio dydis | 14" |
| Gylis | 14,00 cm |
| Plotis | 43,00 cm |
| Aukštis | 28,00 cm |
PIQUADRO Circle moteriška nešiojamojo kompiuterio (14") ir „iPad®“ rankinė su smūgius sugeriančia ir RFID apsauga.
Išmatavimai: 43 x 28 x 14 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 1.00 |
| Lytis | Moteriški |
| Kompiuterio dydis | 14" |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 14,00 |
| Plotis | 43,00 |
| Aukštis | 28,00 |
| Talpa | 0,00 |