−40%
Nemokamas pristatymas
PIQUADRO Russel odinė rankinė, transformuojama į kuprinės formos krepšį. Skyrius iPad® ir su RFID apsauga.
Išmatavimai: 20 x 33 x 6 cm.
Svoris: 0,541 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.50 kg |
| Lytis | Vyriški |
| Gylis | 6,00 cm |
| Plotis | 20,00 cm |
| Aukštis | 33,00 cm |
PIQUADRO Russel odinė rankinė, transformuojama į kuprinės formos krepšį. Skyrius iPad® ir su RFID apsauga.
Išmatavimai: 20 x 33 x 6 cm.
Svoris: 0,541 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.50 |
| Lytis | Vyriški |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 6,00 |
| Plotis | 20,00 |
| Aukštis | 33,00 |
| Talpa | 0,00 |