Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
23 249
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0.5 kg 1.7 kg
Paviršius
daugiau mažiau
Stilius
daugiau mažiau
Ypatingos savybės
daugiau mažiau
Kompiuterio dydis
daugiau mažiau
Filter

Vyriškos kuprinės

Naujiena!

CHESTERFIELD kuprinė Hayden...

Kaina
229,95 €

PIQUADRO kuprinė Black...

Kaina
199,00 €

DAVID JONES kuprinė PC-040

Kaina
29,99 €

BUGATTI kuprinė Blanc 496601

Kaina
49,95 €

BUGATTI kuprinė Moto D 498259

Kaina
79,95 €

PICARD kuprinė Buddy 4758

Kaina
249,00 €

HIDE & STITCHES kuprinė...

Kaina
89,95 €

HIDE & STITCHES kuprinė...

Kaina
89,95 €

HIDE & STITCHES kuprinė...

Kaina
79,95 €
−20%

MICMACBAGS kuprinė Malmo 18029

Kaina
111,96 €

MICMACBAGS kuprinė Discover...

Kaina
129,95 €

KATANA rankinė 32523

Kaina
54,99 €

KATANA rankinė 32524

Kaina
59,99 €

STRELLSON kuprinė Hyde Park...

Kaina
229,00 €

STRELLSON kuprinė Bakerloo...

Kaina
229,00 €

STRELLSON kuprinė Hyde Park...

Kaina
179,95 €

STRELLSON kuprinė Hyde Park...

Kaina
199,95 €

STRELLSON kuprinė Northwood...

Kaina
89,95 €

STRELLSON kuprinė Royal Oak...

Kaina
99,95 €

STRELLSON kuprinė Royal Oak...

Kaina
99,95 €

STRELLSON kuprinė Stockwell...

Kaina
89,95 €

STRELLSON kuprinė Sutton...

Kaina
199,95 €

STRELLSON kuprinė...

Kaina
249,00 €

DAVID JONES kuprinė 806603

Kaina
26,99 €

PICARD kuprinė Breakers 9657

Kaina
119,00 €

PICARD kuprinė Milano 9492

Kaina
249,00 €

PICARD kuprinė S'Pore 2863

Kaina
149,00 €

PICARD kuprinė Breakers 2464

Kaina
109,00 €
−30%

PICARD S'Pore 2864

Kaina
41,97 €
−30%

PICARD S'Pore 2278

Kaina
55,97 €
−30%

PICARD Tiptop 2776

Kaina
48,97 €
−30%

PICARD S'Pore 2902

Kaina
48,97 €

PICARD Luis 6772

Kaina
239,00 €
−40%

PICARD Luis 8731

Kaina
119,40 €

PICARD Buddy 4637

Kaina
239,00 €

PICARD Buddy 5891

Kaina
239,00 €

Vyriškos kuprinės internetu: kaip išsirinkti tinkamą?

Kuprinės ne tik moksleiviams. Erdvios, talpios ir patogios, jos užkariauja moteriškas ir vyriškas madas. Patvarios ir stilingos kuprinės vyrams randamoms skirtingiems biudžetams, įvairiems poreikiams ir bet kokiam stiliui.

Mūsų parduotuvėje rasite tiek didelį pasirinkimą klasikinių kuprinių, tiek modelių pagal naujausias mados tendencijas iš patikimų prekės ženklų kolekcijų – Picard, David Jones, Strellson ir kitų. Užsisakykite kokybišką kuprinę ar krepšį internetu patogiai, greitai ir žema kaina.

Vyriškų kuprinių tipai

Yra daug kuprinių rūšių, tačiau čia aptarsime keletą populiariausių.

Kuprinės vyrams su viena petneša

Paprastai nedidelio dydžio, kuriose telpa visi būtiniausi daiktai – asmens dokumentai, telefonas, automobilio dokumentai, gali talpinti planšetę. Labai didelės kuprinės su viena petneša yra nepatogios ir sunkios, nes svoris pasiskirsto tik ant vienos kūno pusės. Šios kuprinės patogios kelionėse, kai norima šalia turėti svarbiausius dokumentus, kurie greitai pasiekiami.

Kuprinė darbui, mokslams, kompiuteriui

Šiandieną nebeįsivaizduojamas gyvenimas, darbas ar mokslai be nešiojamojo kompiuterio. Tinkama kuprinė talpins ne tik jūsų nešiojamąjį kompiuterį ir jo priedus, bet ir jūsų kitų smulkius būtinus daiktus. Kompiuteriui pritaikytas krepšys turės atskirą skyrių, kuriame prisitvirtins nešiojamasis kompiuteris. Taip pat krepšio konstrukcija pakietinta, kad apsaugotų brangų krovinį nuo susidūrimo su išore.

Šios kuprinės gali būti įvairių medžiagų, tačiau darbui tinkamiausia natūralios odos ar kuprinė, iš odos imitacijos. Jos atrodo stilingai, prabangiai ir yra itin patvarios. Tekstilės ar iš sintetinių medžiagų kuprinės labiau tinkamos nešioti knygas, dokumentus ar sunkesnius krovinius, nes pati kuprinė yra lengvesnė. Tokias kuprines labiausiai mėgsta moksleiviai ir studentai, nes jos yra ženkliai pigesnės nei odinės.

Kuprinė sportui, kelionei

Tai didelės universalios kuprinės, iš lengvų medžiagų. Sportuojantiems ar keliaujantiems vyrams, kuriems reikia talpaus ir patogaus nešti krepšio, kuprinė yra tobulas sprendimas.

Kelionei ir sportui rekomenduojama įsigyti kuprinę su vienu dideliu skyriumi ir keletą kišenių. Vienas didelis skyrius turėtų talpinti didžiąją dalį norimų vežtis daiktų, o papildomos kišenės ar skyriai specialiems daiktams – technikai, vandens buteliui, sportbačiams ir panašiai.

Kelionei rinkitės elegantiškų patvarių medžiagų krepšius – odos, odos pakaitalus, sintetines medžiagas, tuo tarpu sportui lengvas kvėpuojančias medžiagas – tekstilę ar sintetines medžiagas.

Stilinga kruopščiai išsirinkta natūralios odos kuprinė sukurs elegantiško ir charizmatiško vyro įvaizdį, ir suteiks kuriamam įvaizdžiui „cinkelio“.

Pagrindinės taisyklės, renkantis ir naudojant kuprinę

Jūsų asmeninis stilius ir mėgstamos spalvos yra svarbiausia perkant naują kuprinę. Pasikliaukite savimi ir galėsite džiaugtis kuprine ne vienerius metus.

Svarbu įsivertinti, kokius daiktus norėsite joje laikyti ir nešiotis. Per maža kuprinė ar tokia, kuri neturi specialių pritaikytų jūsų individualiems poreikiams skyrių bus nefunkcionali ir neatliks savo darbo.

Per maža kuprinė prikrauta per daug daiktų gali išsitampyti, greičiau suplyšti ar sugesti jos užtrauktukas. Per didelė kuprinė gali būti beformė ir nepatogi, jei nešiositės pustuštę arba galite sugadinti viduje esančius daiktus. Jei žadate pirkti didesnę kuprinę, įsigykite su specialiais diržais šonuose, kurie leidžia sumažinti jos dydį. Dydį rinkitės priklausomai nuo to, kokius dažniausiai daiktus nešiosite.

Įsivertinkite skirtingus kuprinių nešiojimo būdus. Kuprinių būna su viena petneša arba su dviem. Su viena petneša – mažos, kompaktiškos, pritaikytos aktyviam sportui ar laisvalaikio leidimo būdui. Jos nešiojamos įstrižai nugaros per petį, gerai priglunda ir ypač mėgstamos tų, kurie vairuoja dvirates transporto priemones. Didelės kuprines rekomenduojama nešioti su dviem petnešomis, kad apsaugoti nugarą.

Venkite moteriškų kuprinių dizainų ar spalvų. Jei nesate stilistas ar puikiai išmanantis madą ir paskutines tendencijas, venkite rinktis moteriškų stilių ir spalvų vyriškas kuprines. Neutralios, vyriškos spalvos – juoda, mėlyna, pilka ar ruda (ir panašios), visad derės prie vyriškos aprangos ir kitų aksesuarų. Šios klasikinės spalvos neišeina iš mados.

Kokia vyriškos kuprinės paskirtis? Jei perkate kuprinę sportui, rinkitės tokią, kurioje tilptų jūsų sportinė apranga, medžiaga būtų pralaidi orui. Medžiaga taip pat turėtų būti lengvai prižiūrima.

Jei perkate darbui, mokslui ar verslo kelionei, tuomet stilius ir funkcionalumas yra labai svarbu. Ji turi talpinti kompiuterį, būtiniausius dokumentus ar kitus smulkius daiktus, kitus elektroninius prietaisus, kuriuos norite su savimi pasiimti į kelionę.  Natūralios odos ar odos imitacijos vyriškos kuprinės suteiks jūsų aprangai klasišką gatvės stilių ir ilgai jums tarnaus.

Tobulai pasirinkta kuprinė tarnaus jums, o ne jūs jai!

Daugiau

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite privatumo politikoje.

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo