Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
59 259
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0.5 kg 0.9 kg
Stilius
daugiau mažiau
Ypatingos savybės
daugiau mažiau
Kompiuterio dydis
daugiau mažiau
Filter

Kuprinės kompiuteriui

Kuprinės kompiuteriui internetu

Jūsų nešiojamasis kompiuteris – vienas iš brangiausių ir pažeidžiamiausių įrenginių, kurį naudojate praktiškai kasdien. Su juo dirbama tiek namuose, tiek už jų ribų, todėl svarbu saugiai ir patogiai jį transportuoti iš vienos vietos į kitą.

Kuprinė, skirta nešiojamam kompiuteriui pirmiausiai turėtų apsaugoti prietaisą nuo smūgių, vandens ir kitokių apgadinimų. Antra, būti funkcionali ir turėti erdvės įsidėti kompiuterio priedus ir kitus smulkius daiktus, kuriuos norite su savimi pasiimti. Trečia, turi būti ergonomiška – patogi nešioti. Ir tik tada, svarbu stilius ir dizainas.

Garsaus Picard prekės ženklo komanda kaip tik ir sukūrė tokias kuprines kompiuteriams, kurios padės kompiuterį ar planšetę saugiai laikyti, patogiai nešti ir stilingai atrodyti.

Kodėl verta įsigyti?

Jei esi profesionalas, kuriam tenka su savimi dažnai nešiotis kompiuterį, ar studentas, kuris kiekvieną dieną vežasi jį į paskaitas – kuprinė yra puikiausias sprendimas. Taip pat puikus sprendimas tiems, kurie daug keliauja. Renkantis tarp krepšio kompiuteriui ir kuprinės, kuprinė visada bus kur kas patogesnis ir ergonomiškesnis sprendimas.

Kuprinė paskirsto svorį ant abiejų pečių vienodai, todėl mažiau kenčia nugara, kūno balansas, ne taip įsirėžia rankenos į pečius, todėl daug keliaujantiems ir visą dieną su savimi nešiojantiems kompiuterį – tai sveikiausias pasirinkimas.

Kuprinės sukurtos specialiai nešiojamiems kompiuteriams, kaip ir krepšiai, turi specialias apsaugas, movas (skyrius) kompiuteriui, pakankamai vietos kompiuterio aksesuarams ir smulkiems daiktams.

Kaip išsirinkti tinkamą?

Renkantis kuprinę atsižvelkite į keletą savybių: dydį, patogumą naudoti, medžiagą, dizainą, sandarą.

Dydis

Pirmiausia, jei perkate kuprinę sau, pamatuokite savo nešiojamojo kompiuterio dydį (ilgį ir plotį), išsiaiškinkite kokio dydžio yra jūsų kompiuterio ekranas (dažniausiai pasitaikantys 13“, 15“4, 15“6), ir rinkitės tokią kuprinę, kuri pritaikyta būtent jūsų dydžio prietaisui.

Per didelėje kuprinėje, prietaisas nebus saugiai pritvirtintas, gali slidinėti, todėl bus lengviau sudaužyti, subraižyti ar kitaip sugadinti brangų krovinį. Per mažoje kuprinėje jūsų įrenginys tiesiog netilps, ir ši klaida gali brangiai kainuoti.

Jei dažnai keliaujate lėktuvu, nepamirškite kuprinę rinktis tokią, kuri atitiktų rankinio bagažo išmatavimus (cm): dažniausiai pasitaikantys 40x20x25 arba 40x 30x20.

Medžiaga, sandara ir patogumas

Kai jau žinote dydį, atsižvelkite į kuprinės medžiagą ir talpą. Ar ji yra atspari vandeniui? Ar medžiaga lengvai valoma? Ar kuprinė atsisega plačiai? Ar pakankamai vietos (ar pakankamai kišenių ir skyrių jūsų kitiems būtiniems daiktams susidėti)?

Patogumas naudoti yra labai svarbus elementas, todėl įsitikinkite, kad daiktus (ypač kompiuterį) bus lengva įdėti ir išimti iš kuprinės, kad viduje daiktai nesimėtys, o bus patogiai ir tvarkingai sudėti į kišenėles.

Kuprinės sandara (vidinis rėmas) turėtų būti tvirta ir patogi nešioti. Jei jūsų nešiojamas kompiuteris sunkus ar su savimi mėgstate nešiotis daug daiktų, rinkitės kuprinę su kuo platesnėmis petnešomis.

Dizainas

Dizainas ir stilius irgi svarbus elementas renkantis.

Jei retai tenka nešiotis kompiuterį, apsvarstykite galimybę įsigyti multifunkcinę kuprinę-rankinę, kurią lengvai transformuosite iš kuprinės į rankinę ir atgal. Tai puikus dizaino sprendimas, jei nesate tikri, kaip ilgai teks su savimi nešiotis kompiuterį – keliais judesiais iš ant vieno peties nešiojamos rankinės, pasikeisite į patogią kuprinę ir palengvinkite savo kelionę.

Jei kompiuterį nešiositės kasdien, tuomet rekomenduojama rinktis klasikinio dizaino neutralių spalvų (juoda, ruda, pilka, mėlyna) kuprines kompiuteriui, kad tiktų prie bet kokios aprangos. Stilinga odinė kuprinė kompiuteriui gali pridėti prabangos ir elegancijos bet kokiam aprangos stiliui.

Daugiau

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite privatumo politikoje.

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo