−25%
DOPPLER ryškus dvigubo automato skėtis su atšvaitais.
Išmatavimai: skersmuo ~99 cm., suskleisto skėčio ilgis ~28 cm., 8 stipinai.
Svoris: ~362 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.36 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Dvigubo automato |
| Gylis | 5,00 cm |
| Plotis | 97,00 cm |
| Aukštis | 28,00 cm |
DOPPLER ryškus dvigubo automato skėtis su atšvaitais.
Išmatavimai: skersmuo ~99 cm., suskleisto skėčio ilgis ~28 cm., 8 stipinai.
Svoris: ~362 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.36 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Dvigubo automato |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 5,00 |
| Plotis | 97,00 |
| Aukštis | 28,00 |
| Talpa | 0,00 |