−50%
Naujiena!
DOPPLER Derbu serijos skėtis su drugelių raštu.
Išmatavimai: išskleisto skėčio skersmuo 95 cm, 8 stipinai, suskleisto skėčio ilgis 24 cm.
Svoris: 241 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.28 kg |
| Lytis | Vyriški |
| Tipas | Mechaninis |
| Gylis | 5,00 cm |
| Plotis | 96,00 cm |
| Aukštis | 24,00 cm |
DOPPLER Derbu serijos skėtis su drugelių raštu.
Išmatavimai: išskleisto skėčio skersmuo 95 cm, 8 stipinai, suskleisto skėčio ilgis 24 cm.
Svoris: 241 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.28 |
| Lytis | Vyriški |
| Tipas | Mechaninis |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 5,00 |
| Plotis | 96,00 |
| Aukštis | 24,00 |
| Talpa | 0,00 |