Naujiena!
DOPPLER Nature Kids ilgas vaikiškas skėtis.
Išmatavimai: skersmuo 76 cm., suskleisto skėčio ilgis 56 cm., 8 stipinai.
Svoris: 198 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.20 kg |
| Lytis | Vaikiški |
| Tipas | Mechaninis |
| Gylis | 5,50 cm |
| Plotis | 76,00 cm |
| Aukštis | 56,00 cm |
DOPPLER Nature Kids ilgas vaikiškas skėtis.
Išmatavimai: skersmuo 76 cm., suskleisto skėčio ilgis 56 cm., 8 stipinai.
Svoris: 198 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.20 |
| Lytis | Vaikiški |
| Tipas | Mechaninis |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 5,50 |
| Plotis | 76,00 |
| Aukštis | 56,00 |
| Talpa | 0,00 |