Nemokamas pristatymas
PIQUADRO Blue Square piniginė.
Išplanavimas: du pagindiniai skyriai, skyriai kortelėms, trumpas rankos dirželis.
Išmatavimai: 19,5 x 10 x 6,5 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.27 kg |
| Lytis | Unisex |
| Gylis | 20,00 cm |
| Plotis | 10,00 cm |
| Aukštis | 6,50 cm |
PIQUADRO Blue Square piniginė.
Išplanavimas: du pagindiniai skyriai, skyriai kortelėms, trumpas rankos dirželis.
Išmatavimai: 19,5 x 10 x 6,5 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.27 |
| Lytis | Unisex |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 20,00 |
| Plotis | 10,00 |
| Aukštis | 6,50 |
| Talpa | 0,00 |