DELSEY Longitude labai didelis lagaminas (81 cm) – erdvus, modernus ir patikimas lagaminas ilgesnėms kelionėms. Pagamintas iš 100 % polikarbonato, todėl yra itin atsparus smūgiams ir kasdieniam naudojimui.
Lagaminas turi išplečiamą talpą, leidžiančią prireikus padidinti vietą bagažui. Viduje rasite dvi pakavimo zonas su diržais, pertvara, kišenėmis, taip pat batų ir skalbinių maišelius, kurie padeda palaikyti tvarką kelionės metu. Saugumą užtikrina TSA kodinė spyna ir patentuotas SECURITECH® 2 užtrauktukas, kuris yra gerokai atsparesnis bandymams pažeisti nei įprasti užtrauktukai.
Keturi dvigubi ratukai su dvigubo tankio technologija užtikrina sklandų, stabilų ir tylų judėjimą visomis kryptimis, o teleskopinė rankena leidžia patogiai valdyti lagaminą. Vidinis pamušalas pagamintas iš perdirbtų medžiagų, todėl lagaminas yra draugiškesnis aplinkai.
Išmatavimai: 81 x 50 x 32/35 cm.
Svoris: 5,2 kg.
Talpa: 110 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 5.20 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 33,00 cm |
| Plotis | 50,00 cm |
| Aukštis | 81,00 cm |
| Talpa | 110,00 l |
DELSEY Longitude labai didelis lagaminas (81 cm) – erdvus, modernus ir patikimas lagaminas ilgesnėms kelionėms. Pagamintas iš 100 % polikarbonato, todėl yra itin atsparus smūgiams ir kasdieniam naudojimui.
Lagaminas turi išplečiamą talpą, leidžiančią prireikus padidinti vietą bagažui. Viduje rasite dvi pakavimo zonas su diržais, pertvara, kišenėmis, taip pat batų ir skalbinių maišelius, kurie padeda palaikyti tvarką kelionės metu. Saugumą užtikrina TSA kodinė spyna ir patentuotas SECURITECH® 2 užtrauktukas, kuris yra gerokai atsparesnis bandymams pažeisti nei įprasti užtrauktukai.
Keturi dvigubi ratukai su dvigubo tankio technologija užtikrina sklandų, stabilų ir tylų judėjimą visomis kryptimis, o teleskopinė rankena leidžia patogiai valdyti lagaminą. Vidinis pamušalas pagamintas iš perdirbtų medžiagų, todėl lagaminas yra draugiškesnis aplinkai.
Išmatavimai: 81 x 50 x 32/35 cm.
Svoris: 5,2 kg.
Talpa: 110 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 5.20 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 33,00 |
| Plotis | 50,00 |
| Aukštis | 81,00 |
| Talpa | 110,00 |